001. SOCIAL NETWORKS

Misha Collins (19 March 2017)

21. března 2017 v 12:44 | Bea
Sice zatím nemám páru co to Misha Collins zase za šaškárnu vyváděl, ale každopádně šlo "prý" o natáčení videa pro jeden projekt, o kterém vás budu brzy informovat. Jinak video zkoukněte, uvidíte tam nezvyklého hosta, ale roztomilého.

March 17-19th, 2017 Chandler Riggs, Tom Payne, Austin Amelio, Alexandra Breckenridge, Cooper Andrews & Jeffrey Dean Morgan at HorrorHound Weekend in Cincinnati, Ohio

21. března 2017 v 11:25 | Bea
Stát Ohio přivítalo několik členů castu The Walking Dead - Chandler Riggs, Tom Payne, Austin Amelio, Alexandra Breckenridge, Cooper Andrews a Jeffrey Dean Morgan. Fotek je neskutečně mnoho, s fanoušci s herci a dokonce máme i pár videí, určitě se podívejte.

Jensen Ackles and Jared Padalecki (March)

21. března 2017 v 10:29 | Bea
Dneska mám pro vás řadu pěkných fotek, které na instagramový účet přidali manželky kluků Jensena a Jareda. Jednak na nich jsou jejich ženy, děti, ale i oni. Nejvíce se činila Genevieve, manželka Jareda Padaleckiho.
001. SOCIAL NETWORKS > 2017 > Jensen Ackles and Jared Padalecki (March)

Jensen Ackles and JJ (March)

20. března 2017 v 19:29 | Bea
Včera/dneska na svůj instagramový účet přidala manželka Jensena Acklese fotografii jeho a dcerky JJ, jak společně připravují narozeninové překvapení pro Tommyho - syna Jareda Padaleckuho, který měl narozeniny! Neskutečně krásná fotografie. My můžeme jenom doufat, že dort hezký napohled i dobře chutnal. Fotografie níže.
001. SOCIAL NETWORKS > 2017 > Jensen Ackles and JJ (March)

Misha Collins Instagram @spntapeball

19. března 2017 v 20:29 | Bea
A dneska poslední záležitost - video s Mishou Collinsem, takže máte od každého člena castu dneska nějaký příspěvek. Misha Collins zase trošičku blbnul na setu Supernatural. Pokud si pamatujete závěr posledního dílu Supernatural, tak víte, že se chystal do nebe a jeho brána je schovaná na dětském hřišti, spíše řečeno v pískovišti. No a Misha tam udělal jedno videjko.

Genevieve and Jared Padalecki (March)

19. března 2017 v 20:09 | Bea
Přináším vám dneska další fotografie, ted trošičku odběhneme od familie Acklese a zamíříme do famílie Padaleckiho. Díky Jaredově manželce Genevieve máme neskutečně mnoho fotografií, jednak s manželem, ale i samotnými dětmi (Thomas, Shepherd). Navíc na sociální síti Genevieve a Jared oznámili, že jejich třetí potomek bude holčička! Kdo se těší?
001. SOCIAL NETWORKS > 2017 > Genevieve and Jared Padalecki (March)

Jensen Ackles playing with his daughter.

19. března 2017 v 18:49 | Bea
Mám pro vás úžasné video s Jensenem Acklesem a jeho dcerou JJ. Jensen se trošičku věnoval své dcerce a konečně jeho ženu napadlo to i natočit. Je to super ho vidět zase v jiné roli než jen v té herecké. Alespon se nám vyplní tři týdny čekání na nový díl Supernatural tímto krásným videem.

 
 

Reklama