002. PHOTOGALLERY

March 17-18th, 2017 Michael Cudlitz, Josh McDermitt & Khary Payton at Salt Lake Comic Con in Salt Lake City

21. března 2017 v 12:16 | Bea
Ve dnech 17.-18.3.2017 fanoušci mohli narazit na Michaela Cudlitze, Joshe McDermitta & Khary Payton v Salt Lake City na Comic Conu. Mě se na Comic Conech líbí jedna věc, kromě panelů, fotografie s fanoušky, herci se snaží je něčím obzvlášnit - například grimasy nebo nějakými hračkami. U SPN si třeba Ackles a Padalecki vezmou nafukovací korunu nebo plyšová zvířátka, u TWD herců to není jiné. Člověk se alespon při samotném pohledu pobaví.

March 17-19th, 2017 Laurie Holden at Toronto Comic Con in Toronto

21. března 2017 v 11:19 | Bea
Mám pro vás dneska fotografie herečky Laurie Holden, kterou známe ze seriálu The Walking Dead jako Andreu, která nás opustila v průběhu čtvrté série svm velkolepým obětování pro druhé. Skvělé završení její postavy. Fotografie pochází z Toronta, kde se konal Comic Con a ona zde nemohla chybět.

Los Angeles Times 2017

20. března 2017 v 19:08 | Bea
A taková sadká tečka na závěr Palefestu - photoshoot s castem Živí Mrtvý, kteří se jej účastnili. Jde o jednoduché portraits nafocené pro Los Angeles Times. Fotografie se velice povedly.
002. PHOTOGALLERY > 2017 > Los Angeles Times 2017

March 17th, 2017 At the 34th annual PaleyFest Los Angeles at the Dolby theatre in Hollywood

20. března 2017 v 18:58 | Bea
A fotografie zatím z poslední akce - na to každý rok vyčkáváme, na Paleyfest. Místo, kde se sejde nezpočet talentů zastupujících seriály jako The Flash, Legends Of Tomorrow nebo Arrow atd. Svůj panel měl letos i seriál The Walking Dead. Kdo všechno dorazil? Andrew Lincoln, Lauren Cohan, Melissa McBride, Josh McDermitt, Christian Serratos, Alanna Masterson, Ross Marquand, Tom Payne. Herci nastánili budoucnost osmé série.
"Konec této sezóny je koncem velké kapitoly," řekl davu. "Založeno na gigantickém a epickém příběhu, který ještě příjde. - A nejen v další sérii."
Navíc nás čeká stá epizoda! Herci mluvili nejen o ní, ale také o průběhu této série, která započala velkou smrtí, která zasáhla především Maggie.


March 16th, 2017 Norman Reedus & Jeffrey Dean Morgan on El Hormiguero

20. března 2017 v 18:19 | Bea
A mám tady dokonce i fotky z jednoho hostování v show! Určitě každý znáte El Hormiguero je proslavena ve Španělsku a no tato dvojka v ní nemohla rozhodně chybět! Mám pro vás fotky i videa. Určitě se na to mrkněte.

March 15-17th, 2017 Norman Reedus & Jeffrey Dean Morgan filming 'Ride with Norman Reedus' in Spain

20. března 2017 v 18:09 | Bea
Jeffrey Dean Morgan a Norman Reedus byli na turné po Evropě, aby podporořili seriál Živí Mrtvý. Ve čtvrtek si costars a jejich přátelé užili oslavu v Las Fallas, ve Valencii, Španělsku. Oba se zbláznili radostí a pořídili nezpočet fotografií z balkonu, v pozadí se tyčila neskutečněvelká vlna fanoušků a kluci si to užívali. I když budoucnost jejich postav seriálu není jasná i napříč tomu, si cestování po Evopě neskutečně užívali. Oba propagovali svou bromanci na sociálních sítích a Jeffrey si dokonce našel čas i na svou rodinu při pobytu v Barceloně, s Hilarie a Augustem (7 let) strávili krásné odpoledne na pláži. Co se týče fotografií níže, pochází z natáčení 'Ride with Norman Reedus'. Hvězda a motocyklový nadšenec Norman Reedus razí na otevřené silnici, aby prozkoumal motorkářskou kulturu a oslavil ty nejlepší a z nejlepších - mechaniky a řemeslníky po celé zemi. Jde o takový cyklus epizod, které se vysílají již od minulého roku (v červnu se vysílala první epizoda)

March 12-14th, 2017 Norman Reedus & Jeffrey Dean Morgan during TWD Europe Tour during TWD Europe Tour in Barcelona

20. března 2017 v 17:50 | Bea
Další fotografie, na které se diváte pocházi z ulic Barcelony a jsou to záběry s fanoušky a herci Normanem Reedusem a Jeffreym Deanem Morganem. Fotek je neskutečně mnoho. Videa jsem bohužel nenašla, pouze reportáž, která se týkala Normana a jedné fanynky - reportáže je o tom jak Norman uklidnoval jednu brečící fanynku. Níže můžete shlédnout.

March 13th, 2017 Jeffrey Dean Morgan with wife Hilarie Burton and son stroll in the beach in Barcelona

20. března 2017 v 17:29 | Bea
Další fotografie zachycují zamilovaný pár Jeffreyho Deana Morgana s manželkou Hilarie Burton. Takovou zajímavostí - za jejich štěstím stojí kdo jiný než Jensen Ackles! Tento pár společně strávili chyviličku na pláži v Barceloně. A později si na Jeffreyho počkali nedočkavý fanoušci. Dočkali se fotek i podpisu. Jinak na fotografiích můžete také vidět jejich syna - Augusta.

March 13th, 2017 Norman Reedus at the opening of his picture exhibition at Artevistas gallery in Barcelona

20. března 2017 v 17:19 | Bea
A mám tady další várku fotografií, tentokráte ze 13.3.2017, kdy herec Norman Reedus (Daryl, TWD) hostoval v Artevistas galerii v Barceloně. Další fotografie z evropského turné.

March 9th, 2017 Norman Reedus, Andrew Lincoln & Jeffrey Dean Morgan during TWD Europe Tour in Madrid

20. března 2017 v 17:09 | Bea
"Walking Dead" hvězdy Andrew Lincoln, Jeffrey Dean Morgan & Norman Reedus (spolu s producentem Greg Nicotero) v současné době podnikají evropské turné v rámci seriálu The Walking Dead. Naposledy navštívili Španělsko, kde se odehrálo několik promo akcí. Já mám pro vás první várku fotografií a videí. Fotek je opravdu požehnaně. Já jsem začala seriál sledovat nedávno, takže jsem teprve v nějaké té čtvrté/páté sérii, takže já ještě nevím o co tam půjde. Takže si úspěšně vše sama sobě vyspoileruju.

 
 

Reklama